Larsson Korgmakare fåtöljer Sommar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARSSON KORGMAKARE, fåtöljer, 2 st, 1900-talets mitt, samtliga med stomme i bambu och rotting, samtliga med plymå och nackkudde klädda i textiler "Aralia" samt. "Primavera", bägge designade av Josef Frank för Svenskt Tenn, sitthöjd ca 39 cm
Slitage.
585977
2018-11-01