Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl  färglitografi
Peter Dahl  färglitografi
Peter Dahl  färglitografi
Peter Dahl  färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Jazz, signerad och numrerad 145/375, färglitografi, bladmått ca 40x57 cm

585992

2018-10-31