Erik Olson färglitografi

Erik Olson färglitografi
Erik Olson färglitografi
Erik Olson färglitografi
Erik Olson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Religiös procession vid katedral, signerad och daterad Erik Olson 1952, numrerad 28/300, färglitografi, ca 32 x 42 cm

585995

2018-11-01