Edit Geert oljemålning

Edit Geert oljemålning
Edit Geert oljemålning
Edit Geert oljemålning
Edit Geert oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

EDIT GEERT (1906-1983): Blomsterstilleben, signerad E Geert, olja på duk, ca 118 x 73 cm

586013

2018-11-02