Lars Larson & Co skrivställ i silver 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

LARS LARSON & CO (verksam 1844-1880), skrivställ, silver, Göteborg 1863, nyrokoko, längd 31, höjd 20, vikt ca 639 g

Kuntoraportti

Bordspingla med personnummersmärkning, bläckhornens ställ med skador

586017

Päivämäärä:

2018-10-31