Lars Larson & Co skrivställ i silver 1800-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LARS LARSON & CO (verksam 1844-1880), skrivställ, silver, Göteborg 1863, nyrokoko, längd 31, höjd 20, vikt ca 639 g
Kuntoraportti
Bordspingla med personnummersmärkning, bläckhornens ställ med skador
586017
Päivämäärä:
2018-10-31