Gustaf Janson, vas i silver

Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver
Gustaf Janson, vas i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF JANSON, vas, silver, 1982, stämplad CGH samt Gustaf Janson, höjd ca 16 cm, vikt ca 237 g

Smärre bruksslitage, mindre repor

586050

2018-10-31