Erik Höglund, vas, strömbergshyttan 1991

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

ERIK HÖGLUND, vas i form av tjur, dekor i rött, svart och blått, signerad EH 1991, SG Strömbergshyttan LP (Leif Persson) - HG (Håkan Gunnarsson)- MA (Mikael Axenbrant) ERIK HÖGLUND, höjd ca 20 cm.

Zustandsbeschreibung

smärre bruksslitage

586057

2018-10-31