Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
PARTI SILVER, 9 dlr, 1900-tal, blandat svenskt och troligen norskt, 830-925, totalt vikt ca 659 g, exklusive vas med gjutning i botten
Smärre slitage, inskriptioner
586062
2018-10-31