Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

PARTI SILVER, 9 dlr, 1900-tal, blandat svenskt och troligen norskt, 830-925, totalt vikt ca 659 g, exklusive vas med gjutning i botten

Smärre slitage, inskriptioner

586062

2018-10-31