Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
DAVID JAHRL (1878-?), skulptur, tidningspojke, grönpatinerad brons, signerad och daterad D Jahrl 1912, gjutarstämplar Otto Meyers eftr fud, höjd ca 22,5 cm
smärre slitage
586069
2018-10-31