Sven-Olof Ehren

Sven-Olof Ehren
Sven-Olof Ehren

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv från Sofia, Södermalm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -59, numrerad 69/70, färglitografi, ca 36x36 cm

Lätt gulnad i bladet

586102

2018-10-31