Stig Slas Claesson litografi

Stig Slas Claesson litografi
Stig Slas Claesson litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG "SLAS" CLAESSON, (1928-2008): Motiv över Skeppsholmen, signerad och daterad Stig Claesson -80, numrerad 15/60, färglitografi, ca 61x88 cm

Ej examinerad ur ramen

586103

2018-10-31