Carin Sverenius oljemålning

Carin Sverenius oljemålning
Carin Sverenius oljemålning
Carin Sverenius oljemålning
Carin Sverenius oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARIN SVERENIUS (född 1950): Solros, signerad Carin Sverenius, olja på duk, ca 78 x 78 cm

586107

2018-11-02