Spegel med konsolbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, empire, fanerad i mahogny, gördlar i mässing, ägolapp med donation på översidan av krönet, bordet är ca 78 cm högt, bredd 89 samt djup 42 cm, spegeln är 148 cm hög och krönets bredd 86 cm
Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage
586171
2018-10-31