Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, empire, fanerad i mahogny, gördlar i mässing, ägolapp med donation på översidan av krönet, bordet är ca 78 cm högt, bredd 89 samt djup 42 cm, spegeln är 148 cm hög och krönets bredd 86 cm

Fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage

586171

2018-10-31