Sengustavianska stilstolar

Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar
Sengustavianska stilstolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets början, sengustaviansk stil, somme i bemålat trä med skuren dekor, stoppade och textilklädda ryggar och sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

586172

2018-10-31