Texaco papperskorg

Texaco papperskorg
Texaco papperskorg
Texaco papperskorg
Texaco papperskorg
Texaco papperskorg
Texaco papperskorg
Texaco papperskorg
Texaco papperskorg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAPPERSKORG, reproduktion, 1900-talets slut, "Texaco", emaljerad och lackerad plåt, diameter ca 39, höjd ca 90 cm

Slitage, botten saknas, skador, delvis omlackerad.

586189

2018-11-22