Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
BÄGARE 4 st., VASER, 3 st., silver, 1900-tal, delvis GAB, höjd ca 8-16 cm, total vikt ca 825 g
En bägar emed gåvogravyr. Smärre slitag eoch bucklor
586202
2018-11-06