Bägare och vaser i silver

Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver
Bägare och vaser i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

BÄGARE 4 st., VASER, 3 st., silver, 1900-tal, delvis GAB, höjd ca 8-16 cm, total vikt ca 825 g

En bägar emed gåvogravyr. Smärre slitag eoch bucklor

586202

2018-11-06