Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Kajuta", 1917, signerad Zorn, etsning, ca 29,8x19,8 cm
LITTERATUR: Asplund 279, Hjert & Hjert 284, ZG 279
Skador: Gulnad, ej examinerad ur ram

Ngt gulnad, ej examinerad ur ram

586206

2018-11-11