Gräddkannor i silver

Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, London resp. Ryssland 1872, svenska importstämplar, höjd ca 10-13 cm, total vikt ca 200 g

Zustandsbeschreibung

Bucklor, en kanna med stötskador

586219

2018-11-06