Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, London resp. Ryssland 1872, svenska importstämplar, höjd ca 10-13 cm, total vikt ca 200 g
Zustandsbeschreibung
Bucklor, en kanna med stötskador
586219
2018-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner