Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Kåseberga, signerad och daterad, F.Kärfve 1914, olja på duk, 108x1118 cm
586220
2018-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här