Matgrupp, rokokostil

Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil
Matgrupp, rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bestad björk, bestående av: matbord, 4 stolar, 2 karmstolar, bordet höjd 78, 172x93, 2 iläggskivor á 40, sitthöjd 45 cm

Smärre bruksslitage, fläck på bordsytan

586222

2018-11-01