Skålar i silver

Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, SKÅL med LOCK, SKÅL med HÄNKEL, silver, 1900-tal, största skålens höjd ca 8, diameter 19 cm, total vikt ca 600 g

Bucklor, insats till s

586224

2018-11-06