Priser silver Sport
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PRISER, 7 delar, silver, bestående av 4 fat samt 3 skålar, 1930-, 40- och 50-tal, med gravyrer, diameter ca 8-22,5 cm, total vikt 928 g
PROVENIENS: Olof Sköldberg, OS-silvermedaljör i Hjortskytte i Helsingfors 1952 samt Melbourne 1956
586236
2018-11-25