Gucci damarmbandsur 2 st

Gucci damarmbandsur 2 st
Gucci damarmbandsur 2 st
Gucci damarmbandsur 2 st
Gucci damarmbandsur 2 st
Gucci damarmbandsur 2 st
Gucci damarmbandsur 2 st
Gucci damarmbandsur 2 st
Gucci damarmbandsur 2 st

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUCCI, damur, 2 st, gulddoublé, 1990-tal, quartz, mineralglas, refnr. 6000L resp 4500L, läderarmband, originalspännen i gulddoublé, diameter 23 resp 24 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

586241

2018-11-01