Gucci damarmbandsur 2 st
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUCCI, damur, 2 st, gulddoublé, 1990-tal, quartz, mineralglas, refnr. 6000L resp 4500L, läderarmband, originalspännen i gulddoublé, diameter 23 resp 24 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
586241
2018-11-01