Ringar guld
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 800 SEK
RINGAR, 3 st, 18 k guld, varav en med oval fasettslipad citrin, stämplad Nanna Eriksson, K G Markström G-A/B Eftr, Enköping 1940, ringstorlek ca 18 resp. 19 mm, total vikt ca 9,4 g
Vita stenar med skador, citrin med smärre hack
586259
2018-11-06