Ringar guld

Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RINGAR, 3 st, 18 k guld, varav en med oval fasettslipad citrin, stämplad Nanna Eriksson, K G Markström G-A/B Eftr, Enköping 1940, ringstorlek ca 18 resp. 19 mm, total vikt ca 9,4 g

Vita stenar med skador, citrin med smärre hack

586259

2018-11-06