Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, kromad och målad metall, höjd ca 40 cm
Renoverad, kompletterad, slitage
586266
2018-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här