Nils Gunnar Zander objekt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): (2) Objekt i form av kuvert samt plakett "Havet mörknar svart vita lyser plommonblommen, signerade Nilz Gunnar Zander, kuvertet daterad 1980, keramik resp metall, ca 15,5x24 resp. 13x16 cm
Plakett a tergo med dedikation och datering -96
586270
2018-11-01