Nils Gunnar Zander objekt

Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt
Nils Gunnar Zander objekt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): (2) Objekt i form av kuvert samt plakett "Havet mörknar svart vita lyser plommonblommen, signerade Nilz Gunnar Zander, kuvertet daterad 1980, keramik resp metall, ca 15,5x24 resp. 13x16 cm

Plakett a tergo med dedikation och datering -96

586270

2018-11-01