Ariel Ben-David färglitografi

Ariel Ben-David färglitografi
Ariel Ben-David färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ARIEL BEN-DAVID (Israel, född 1942): Komposition med kvinna, signerad Ben-David, H.C 4/4, färglitografi, ca 46,5x62 cm

Zustandsbeschreibung

586295

2018-11-06