Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARIEL BEN-DAVID (Israel, född 1942): Komposition med kvinna, signerad Ben-David, H.C 4/4, färglitografi, ca 46,5x62 cm
Zustandsbeschreibung
586295
2018-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner