Johannes Andersen soffbord

Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord
Johannes Andersen soffbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, "Capri", 1960-tal, Trensum, teak, oregelbunden form, höjd 50, ca 170x90 cm

Smärre slitage

586296

2018-11-01