Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Tidningsläsaren, signerad Staffan Hallström 57/250, färglitografi, ca 50x38 cm

586297

2018-11-06