Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Tidningsläsaren, signerad Staffan Hallström 57/250, färglitografi, ca 50x38 cm
586297
2018-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här