Väggdekoration Vilda Västern

Väggdekoration Vilda Västern
Väggdekoration Vilda Västern
Väggdekoration Vilda Västern
Väggdekoration Vilda Västern
Väggdekoration Vilda Västern
Väggdekoration Vilda Västern
Väggdekoration Vilda Västern
Väggdekoration Vilda Västern

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGDEKORATION, 1900-talets slut, föreställande tjurhuvud, bemålad gjuten plast, ca 70x70 cm

Mindre skador

586309

2018-11-22