Bruno Hoppe oljemålning

Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

BRUNO HOPPE (1859-1937): Damporträtt, signerad och daterad Bruno H -92, olja på duk, 100x70 cm

586314

2018-11-01