Gunna Weinberg oljemålning

Gunna Weinberg oljemålning
Gunna Weinberg oljemålning
Gunna Weinberg oljemålning
Gunna Weinberg oljemålning
Gunna Weinberg oljemålning
Gunna Weinberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WEINBERG (1876-1959): ´´Civita d´Antino´´, signerad Gunnar Weinberg och daterad 1907, olja på duk, ca 70x108 cm

Ett stöttmärke, två mindre hål, ställvis förlust av färg, krackelyr, ytsmuts

586318

2018-11-01