Gunna Weinberg oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR WEINBERG (1876-1959): ´´Civita d´Antino´´, signerad Gunnar Weinberg och daterad 1907, olja på duk, ca 70x108 cm
Ett stöttmärke, två mindre hål, ställvis förlust av färg, krackelyr, ytsmuts
586318
2018-11-01