Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Insjölandskap med roddbåt, signerad och daterad Julia Strömberg 1899, olja på duk, ca 39x61 cm
Smärre slitage
586320
2018-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här