Julia Strömberg oljemålning
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Insjölandskap med roddbåt, signerad och daterad Julia Strömberg 1899, olja på duk, ca 39x61 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
586320
Päivämäärä:
2018-11-01