Julia Strömberg oljemålning

Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning
Julia Strömberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JULIA STRÖMBERG (1851-1920): Insjölandskap med roddbåt, signerad och daterad Julia Strömberg 1899, olja på duk, ca 39x61 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

586320

Päivämäärä:

2018-11-01