Katar

Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar
Katar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATAR, 18/1900-tal, Indien, stål, längd ca 49 cm

Slitage, ställvis anlöpning, fläckar, märken, rostig

586324

2018-11-01