Stolar Karl Johan

Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOLAR, 12 st., Karl Johan, fanerade med mahogny, solfjädersdekor på ryggplattor, beslag i form av fleuronger i mässing, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, lagningar, fläckar

586325

2018-11-01