Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STOLAR, 12 st., Karl Johan, fanerade med mahogny, solfjädersdekor på ryggplattor, beslag i form av fleuronger i mässing, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, lagningar, fläckar
586325
2018-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här