Vladimir Velickovic
Valmis
2018-11-01
586341
| Korkein tarjous | 140 EUR |
| Arviointi | 200 EUR |
VLADIMIR VELICKOVIC (1935-) På trappan, signerad och daterad 1989, litografi, 62/100, bildyta 84x55 cm