Anne-Marie Boberg matta röllakan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE-MARIE BOBERG, matta, röllakan, 1900-talets andra hälft, monogramsignerad AMB, ca 193x138 cm

Bruksslitage

586357

2018-11-01