Nils Nilsson Skum

Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum
Nils Nilsson Skum

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

400 EUR

NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället, signerad och daterad NN Skum 1944, blandteknik, 25x34 cm

586364

2018-11-01