John-Erik Franzen Den Vita Cadillacen
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942), "Den Vita Cadillacen", mapp med 4 litografier, samtliga signerade John-Erik Franzen, samtliga numrerade 78/100, daterade 1978, litografier, bildstorlek ca 23x49 cm
Ej examinerade ur ramarna
586373
2018-11-01