John-Erik Franzen Den Vita Cadillacen

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942), "Den Vita Cadillacen", mapp med 4 litografier, samtliga signerade John-Erik Franzen, samtliga numrerade 78/100, daterade 1978, litografier, bildstorlek ca 23x49 cm

Kuntoraportti

Ej examinerade ur ramarna

586373

Päivämäärä:

2018-11-01