Soffa nyrenässans

Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans
Soffa nyrenässans

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, nyrenässans, omkring 1900, ek, klädd i tyget "Under ekvatorn" av Josef Frank, längd 140 cm

Slitage, repor och sprickor, något ranglig, knoppar saknas

586381

2018-11-06