Royal Copenhagen Blå blomst lockurna

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNGLIG DANSK, "Blå blomst", lockurna, porslin, Danmark, 1900-talets mitt, päronformad, lockknopp i form av volut, numrerad 1791, höjd ca 29 cm

586388

2018-11-02