Edward Hald Fiskgraal Orrefors vas

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDWARD HALD, "Fiskgraal", vas, Orrefors, dekor i underfång av fiskar och sjöväxter i grönt och brunt, signerad "Orrefors Graal Nr 314A Edward Hald 1941", höjd ca 17 cm

Smärre repor

586401

2018-11-02