Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EDWARD HALD, "Fiskgraal", vas, Orrefors, dekor i underfång av fiskar och sjöväxter i grönt och brunt, signerad "Orrefors Graal Nr 314A Edward Hald 1941", höjd ca 17 cm
Smärre repor
586401
2018-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här