Eames skrivbordsstol
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "EA337", skrivbordsstol, sits i svart läder, karmar och centralfot i grålackerad aluminium, höj- och sänkbar, etikettmärkt Herman Miller
Slitage på armlän, smärre skador, skrapmärken
586403
2018-11-06