Eames skrivbordsstol

Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol
Eames skrivbordsstol

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, "EA337", skrivbordsstol, sits i svart läder, karmar och centralfot i grålackerad aluminium, höj- och sänkbar, etikettmärkt Herman Miller

Slitage på armlän, smärre skador, skrapmärken

586403

2018-11-06