Sekretär
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets början, sengustaviansk, fanerad med mahogny, beslag i mässing, skiva i sten, invändigt med lådor och fack, höjd ca 114, 92x37,5 cm
Slitage, lagningar, fanerlagningar, ben med försträckningar
586407
2018-11-01