Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets början, sengustaviansk, fanerad med mahogny, beslag i mässing, skiva i sten, invändigt med lådor och fack, höjd ca 114, 92x37,5 cm

Slitage, lagningar, fanerlagningar, ben med försträckningar

586407

2018-11-01