Paraplyställ 1900-tal

Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal
Paraplyställ 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets mitt, plåt och mässing, i form av ett paraply, höjd ca 79 cm

Bruksslitage

586441

2018-11-01