Paul Ditisheim samt Tissot herrfickur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL DITISHEIM, TISSOT, frackur, 2 st, stål, art deco, Chronometer, 1920/30-tal, ankargång, boettnr. 106238 (Paul Ditisheim), svanhalsreglering, diameter 46 resp 48,5 mm

Tissot går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, Ditisheim med skadad urtavla, bruksslitage

586446

2018-11-02